Zawodnicy Stali na szczycie tabeli


Jesteśmy już na półmetku sezonu 2. Ligi Żużlowej. Jak dotąd drużyna Stali Rzeszów prezentuje się w nim doskonale, dzięki czemu zajmuje pozycję samodzielnego lidera. Spośród jej zawodników aż trzech znajduje się w czołówce tabeli indywidualnych wyników.

Stal Rzeszów ma już za sobą osiem meczów, z czego siedem wygranych i jeden zakończony remisem. W sumie na koncie Żurawi znajduje się 17 punktów. Jest to niewątpliwy sukces wszystkich zawodników. A jak wygląda ich indywidualny dorobek punktowy?

Numerem jeden w tabeli pozostaje Tomasz Jędrzejak, który wystąpił we wszystkich ośmiu meczach i w 39 biegach, z których 27 zakończył na pierwszym miejscu. Średnia punktów za mecz to 12,38, przy czym zawodnik raz został wykluczony. Kolejną, trzecią pozycję w tabeli, zajmuje Greg Hancock, który wystąpił w ośmiu meczach i 40 biegach, zwyciężając 23 spośród nich. Mimo że czterokrotny mistrza świata został pięciokrotnie wykluczony, zdołał zgromadzić na swoim koncie 11,29. Czwarta lokata należy do Nicka Morrisa z łączną liczbą punktów 9,71. Zawodnik brał udział w siedmiu meczach i 33 biegach – piętnaście z nich wygrał. Morris dwukrotnie został wykluczony, raz z powodu wjechania w taśmę startową.


zostań ósmym
zawodnikiem

Dołącz do grona partnerów Żużlowego Klubu Biznesu, którzy w ramach podjętej współpracy łączą rozwój swoich firm z aktywnym wspieraniem tej dyscypliny sportowej.


członkowie

Dołącz do nas i pomóż w tworzeniu
historii rzeszowskiego żużla!


Twoja firma może znaleźć się w gronie przedsiębiorstw, które dostrzegają potencjał rzeszowskiego żużla i aktywnie działają na rzecz jego wsparcia.