SANBank

Nadsański Bank Spółdzielczy SANBank - jest uniwersalną i nowoczesną instytucją finansową z 90 letnią tradycją i polskim kapitałem, liczącą się nie tylko w regionie podkarpackim, ale również w małopolskim i mazowieckim.

To Bank, który nieustannie stara się sprostać wymaganiom klientów i utrzymywać wysoką jakość świadczonych usług. Posiada rozbudowaną sieć 24 placówek, w tym Oddziały w Stalowej Woli, Rzeszowie, Krakowie, Tarnowie oraz Warszawie. Znajduje się w ścisłej czołówce rankingów banków spółdzielczych działających w Polsce. Swoją stabilną pozycję utrzymuje dzięki kompleksowej obsłudze, elastycznej ofercie produktowej dla osób fizycznych i firm. Od wielu lat jest partnerem dla lokalnych społeczności oraz małych i średnich przedsiębiorstw, angażuje się w rozwój gospodarczy regionu, wspiera sport, edukację, kulturę, akcje charytatywne oraz inicjatywy społeczne. 

Oddziały:

ul. Okulickiego 56c, 37-450 Stalowa Wola

ul. Podwisłocze 33, 35-309 Rzeszów


ul. Okulickiego 56c, 37-450 Stalowa Wola

http://sanbank.pl/

bank@sanbank.pl

15 842 10 27

partnerzy i firmy
wspierające

zostań ósmym
zawodnikiem

Dołącz do grona partnerów Żużlowego Klubu Biznesu, którzy w ramach podjętej współpracy łączą rozwój swoich firm z aktywnym wspieraniem tej dyscypliny sportowej.


członkowie

Dołącz do nas i pomóż w tworzeniu
historii rzeszowskiego żużla!


Twoja firma może znaleźć się w gronie przedsiębiorstw, które dostrzegają potencjał rzeszowskiego żużla i aktywnie działają na rzecz jego wsparcia.