Grupa Żywiec S.A.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy kochają piwo. Każdego dnia pracujemy wspólnie z naszymi klientami i partnerami, aby piwosze mogli cieszyć się smakiem Żywca, Warki, Heinekena, Desperadosa, EB i wielu innych. Upowszechniamy kulturę piwną oferując Polakom bogate portfolio 40 piw w 13 różnych stylach i cydr. Mamy ambicję stać się najlepszą firmą piwowarską w Polsce.

Naszą flagową marką jest Żywiec – pierwsze piwo premium w Polsce i jedno z największych piw eksportowych. Innymi wiodącymi markami Grupy są: Heineken, Desperados, Warka, Tatra, Strong i EB. Jesteśmy dumni z naszej oferty marek regionalnych: Królewskie (centralna Polska), Leżajsk (południowo-wschodnia Polska) i Specjal (północna Polska). Prowadzimy także dystrybucję piw specjalnych jak Paulaner, Murphy’s czy Affligem.

Jesteśmy częścią firmy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na świecie. Grupa Żywiec jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


ul. Konstruktorska 13 E, 02-673 Warszawa

http://grupazywiec.pl

info@grupazywiec.pl

515219700

partnerzy i firmy
wspierające

zostań ósmym
zawodnikiem

Dołącz do grona partnerów Żużlowego Klubu Biznesu, którzy w ramach podjętej współpracy łączą rozwój swoich firm z aktywnym wspieraniem tej dyscypliny sportowej.


członkowie

Dołącz do nas i pomóż w tworzeniu
historii rzeszowskiego żużla!


Twoja firma może znaleźć się w gronie przedsiębiorstw, które dostrzegają potencjał rzeszowskiego żużla i aktywnie działają na rzecz jego wsparcia.