Extrans

Firma Extrans to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe, działające na rynku od 1986 roku.

Główna siedziba firmy znajduje się w Sędziszowie Małopolskim w woj. podkarpackim. Firma posiada oddział w Krakowie oraz Zamościu. Extrans oferuje m.in. przewozy krajowe oraz międzynarodowe naczepami standardowymi, chłodniami, izotermami oraz naprawy pojazdów i ogumienia. Posiadamy własne stacje paliw zlokalizowane w Sędziszowie Młp. ul. Wspólna 5, Rzeszowska 35, Rzeszów ul. Wspólna 4, Olchowa i Szkodna. Stacje paliw w Sędziszowie Młp. i Olchowej wyposażone są w nowoczesne myjnie automatyczne i bezdotykowe. Extrans w ofercie posiada sprzedaż hurtową paliw dla klientów indywidualnych, firm transportowych itp. oraz stacji paliw, jest również autoryzowanym dystrybutorem oleju opałowego Ekoterm Plus. 


ul. Wspólna 5, 39-120 Sędziszów Małopolski

http://www.extrans.pl

zszeliga@go2.pl

603 188 000

partnerzy i firmy
wspierające

zostań ósmym
zawodnikiem

Dołącz do grona partnerów Żużlowego Klubu Biznesu, którzy w ramach podjętej współpracy łączą rozwój swoich firm z aktywnym wspieraniem tej dyscypliny sportowej.


członkowie

Dołącz do nas i pomóż w tworzeniu
historii rzeszowskiego żużla!


Twoja firma może znaleźć się w gronie przedsiębiorstw, które dostrzegają potencjał rzeszowskiego żużla i aktywnie działają na rzecz jego wsparcia.